Fotograf Ślubny Warszawa

Miło mi, że tu jesteś! Jestem fotografem ślubnym pochodzącym z Żuromina lecz mieszkającym i pracującym w Warszawie.

Fotografia Ślubna Warszawa

Stolica to miejsca, które zaskakuje nas na każdym kroku, od wysokich budynków po urokliwe uliczki, które znajdujemy bez problemu podczas spacerów. Te wszystkie miejsca można wykorzystać do plenerów ślubnych, narzeczeńskich czy rodzinnych. Wiele lokalizacji jest ukrytych gdzieś w gąszczu małych uliczek, lecz jako fotograf znam ich sporo i mogę Was tam zabrać by zrobić zdjęcia ślubne.

Gdzie wykonać zdjęcia ślubne w Warszawie?

Warszawa to nie tylko stare kamieniczki, Starówka, nie powtarzalny klimat Warszawskiej Pragi ale i również Wisła, plaże, widoki na Stare Miasto czy Pragę. Pełna nowoczesnych wieżowców, które dają niepowtarzalny klimat zdjęciom. Do tego można doliczyć parki, kawiarnie, które są w każdym stylu świata ale również zabytkowe budynki o różnej architekturze. Niecodzienne murale, które pokazują historię danego miejsca lub odwołują się do historii Warszawy to również dobry sposób na ciekawe tło podczas sesji fotograficznych. Nic tylko spędzić cały dzień chodząc po Warszawie i robić zdjęcia ślubne :)

Fotografia Ślubna Warszawa

Jeśli czujecie, że możemy się dogadać i chcecie bym uwiecznił ten ważny dzień dla Was jako fotograf ślubny będzie mi niezmiernie miło jak napiszecie do mnie wiadomość. Jako fotograf ślubny Warszawa staram się pomóc Parom Młodym i dziele się doświadczeniem, które zdobyłem przez ostatnie 12lat. 
INSTAGRAM
@marcinstanczakpl
All content Copyright © 2022 Marcin Stańczak
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram