Fotograf Ślubny Żuromin

Miło mi, że tu jesteś! Jestem fotografem ślubnym z Żuromina. Żuromin i okolice są mi znane jako idealne miejsce na ślub i wesele.

Fotografia Ślubna

Fotografia ślubna to nie tylko zdjęcia ale również i emocje, które staram się Wam przekazać w swoich zdjęciach. Pracuję nie tylko po to by łapać dobre i złe momenty ale również by każde zdjęcie niosło za sobą jakąś historię. Fotografia ślubna to przede wszystkim WY jako para młoda, Wasi goście oraz Wasze emocje. Ja tylko jestem po to by wszystko to złapać w niebanalnych kadrach, które będą Wam przypominać o tym dniu jeszcze długi czas. Jestem przy Was od samych przygotować a kończę na plenerze. Luźna atmosfera i wsparcie to wszystko poczujecie kiedy będę fotografował Wasz ślub.

Gdzie wykonać zdjęcia ślubne w Żurominie?

Żuromin i okolice to piękne miejsca, w których warto zrobić plener ślubny czy sesję narzeczeńską. Tak naprawdę wystarczy wsiąść w auto i spędzić 15-20 minut na szukaniu miejsca a znajdzie się te idealne. Pola, lasy, rzeka, Dworek nad Wkrą i wiele innych miejsc tylko zachęca do tego by zrobić tam zdjęcia. Jako fotograf dopasowuję się do każdej z par i próbuję dobrać miejsce pleneru/sesji narzeczeńskiej do ich potrzeb i wizji ale również i sam proponuję kilka miejsc gdzie według mnie dana Para Młoda będzie prezentować się najlepiej.

Plener ślubny w Żurominie

Plener ślubny realizowany w Żurominie i okolicach to zawsze piękna pamiątka na lata. Gdzie się nie spojrzy to można dojrzeć idealne miejsce do fotografii ślubnej. Pola, lasy oraz rzeka to tylko kilka miejsc w których warto zrobić plener ślubny. Często dostaję pytania gdzie zrobić plener i zawsze odpowiadam – wszędzie! Mamy piękny dworek w Brudnicach, mamy dworek Wapionka w Górznie, okoliczne pola, lasy często wykorzystuję w swoich plenerach. Jeśli chcecie stylowe zdjęcia w skansenie, możemy również to zrealizować w Sierpcu.

Najciekawsze miejsca na wesele w Żurominie i okolicach

To nie prosta decyzja gdzie zorganizować swoje wesele zwłaszcza, że w Żurominie i okolicach jest dużo miejsc, które mają swój klimat i jestem w stanie Wam je polecić jako miejsca na wesele w Żurominie.

Atmosfera Żuromin

To chyba nie zaskoczenie, że polecam właśnie to miejsce. Klimatyczne nowoczesne wnętrze z mnóstwem ilości miejsca do tańczenia. Jedna z ładniejszych sal weselnych w Żurominie i okolicach. Jedyny minus? Trzeba się spieszyć z rezerwacjami bo kalendarz Atmosfery bardzo szybko się zapełnia. Na spokojnie może się bawić tam i ponad 200 osób. Tu zrobimy stylowe, nowoczesne pamiątkowe zdjęcia ślubne w Zurominie.

Słoneczny Dworek Chamsk

Klimatyczny dworek, który został odświeżony i dostosowany do organizacji wesel. Piękne, stylowe i zabytkowe wnętrza urzekną najbardziej wymagające osoby. Zielone otoczenie, piękny ogród znajdujący się obok dworku i okolica zachęca w letnie dni do przesiadywania na zewnątrz. Jasne, piękne wnętrze to atut tego miejsca, dla mnie jako fotografa jest to jedno z ulubionych miejsc gdzie zawsze się odnajduję.

Szafran Kuczbork

Jasna, nowoczesna sala weselna, która zachęca do organizacji nie tylko wesel ale i innych uroczystości. Biała elegancja – tak określam tą salę 🙂 Czy słusznie? Sprawdźcie sami!

Fotografia Ślubna Żuromin

Mam nadzieję, że odrobinę ułatwi Wam to poszukiwanie tego jedynego miejsca na Wasze wesele. Jeśli czujecie, że możemy się dogadać i chcecie bym uwiecznił ten ważny dzień dla Was jako fotograf ślubny będzie mi niezmiernie miło jak napiszecie do mnie wiadomość. Jako fotograf ślubny Żuromin staram się pomóc Parom Młodym i dziele się doświadczeniem, które zdobyłem przez ostatnie 12lat.