Mój styl

Mój styl polega na łapaniu naturalnego światła, aby uchwycić surowe, szczerze chwile między ludźmi, zachowując pewne uczucie, które na zawsze zostanie uchwycone na fotografiach. Klasyczne, pełne światła portrety i romantyczne momenty są kluczem do zapamiętania tego wyjątkowego czasu. Moim celem jest uchwycenie emocji, małych chwil, geestów tego wyjątkowego dnia w naturalny, piękny i dyskretny sposób.

Swoją przygodę rozpocząłem w 2011 roku gdzie zacząłem od zdjęc w klubach w Warszawie. Pierwszy ślub jaki zrobiłem był tym czymś co dało mi kopa do działania. Emocje, które mu towarzyszyły były jedne z tych, które chciałem i nadal chcę łapać na fotografiach. Jako fotograf ślubny skupiam się na emocjach, kocham portrety i kontakt z ludźmi. Pracuję w dyskretny sposób, delikatnie podpowiadając Wam i będąc z Wami tego dnia nie tylko jako fotograf ale również dobry znajomy, który podpowie, podniesie czy zabierze kwiaty podczas składania przysięgi, kiedy ich zapomnisz odłożyć.

Mieszkam w Waszawie ale bardzo dużo reportaży wykonuję w Żurominie skąd pochodzę. Nie ma dla mnie przeszkód by dojechać w każdy zakątek Polski by uchwycić Wasze emocje.
INSTAGRAM
@marcinstanczakpl
All content Copyright © 2021 Marcin Stańczak
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram