Kategoria: Sesja rodzinna

Ewa, Irek, Adi - sesja rodzinna jako pamiątka na całe życie

Sesja rodzinna to pamiątka na całe życie! Nie tylko to chwila dla rodziny by się sprawdzić przed obiektywem ale i dla mnie by okiełznać ten cały wulkan energii!

Czytaj dalej

Sesja rodzinna Warszawa i okolice

Cześć! Szukasz fotografa rodzinnego w Warszawie i okolicach? Świetnie trafiłeś. Kocham fotografować rodziny, które potrzebują sesję naturalnych, lifestylowych sesji w domu czy w plenerze. Zatrzymam te emocje, chwile na fotografiach rodzinnych tak byście mogli wracać do nich przez długie lata.

Sesja rodzinna w domu

Dom to miejsce gdzie czujemy się bezpiecznie, to jest nasz przestrzeń gdzie czujemy się swobodnie i komfortowo. To idealne również miejsce dla sesji rodzinnej! Dom to nie tylko cztery ściany ale również i Wy, Wasze wnętrza, wspomnienia i ściany gotowe na fotografie z sesji rodzinnych ;)

Co zrobić by sesja rodzinna przebiegła jak najlepiej?

Emocje, rozmowa, zabawa to klucz do dobrej sesji rodzinnej! Zastanów się jak możesz bawić się ze swoimi dziećmi bez użycia zabawek, w co lubią się bawić, jak możesz je rozśmieszyć, zaciekawić i czy są skłonne wtedy do okazywania uczuć. Czy podbiegną, przytulą się i sprzedadzą najsłodszego buziaka jakiego tylko się da. To wszystko zależy od Was jak przygotujecie swoje pociechy do sesji rodzinnej. Pokażemy to wszystko na przepięknych fotografiach rodzinnych. Wasze zaangażowanie i współpraca zaowocują idealnymi zdjęciami, które będziecie długo wspominać. Sesja z najmłodszymi to również wyzwanie, które na Was czeka, nie musicie jednak się bać o to by być naturalnymi. Staram się robić zdjęcia w jak najbardziej dyskretny sposób ale również i podpowiadając Wam co wyjdzie najkorzystniej na zdjęciach rodzinnych. Przygotuj również swoje dzieci do tego, że będzie nie znana im osoba robiła zdjęcia. Nie chcę być intruzem w Waszym życiu a raczej dobrym wujkiem, który wpadnie zrobić kilka zdjęć. Spędzę z Wami na tyle dużo czasu by dzieciaki już się przyzwyczaiły do mojej osoby. Również nie ma co się denerwować kiedy dzieci podczas sesji rodzinnej będą biegały, chodziły, kombinowały - taka ich natura, zadbam o to by również wtedy je połapać i zaciekawić np. przynosząc żabę jeśli taką znajdę :)!

Dobra zabawa na sesji rodzinnej!

Pamiętajcie o najważniejszym - sesja rodzinna to przede wszystkim zabawa! Bawicie się z dziećmi, przytulacie je, całujecie i okazujecie sobie emocje. Nie dajcie również po sobie poznać, że wkurzacie się na siebie nawzajem, że coś idzie nie tak podczas sesji. Plan to tylko nasze ustalenia, w każdej chwili możemy je zmienić by wszystko wyszło idealnie :) Dopasuję się do Was i Waszej rodziny!
INSTAGRAM
@marcinstanczakpl
All content Copyright © 2022 Marcin Stańczak
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram